Šteniatka

Naši krásni malí "krtečkovia". Sem budem pridávať fotky ako nám naše lásky rastú a aj informácie, ktorí sú ešte voľný.

 

Čierny psík (oranžová stužka) Casper


Náš "maco" sa narodil ako najväčšie šteniatko a stále krásne rastie.  Casper je náš flegmatik, jediné, čo mu stačí k spokojnosti je jedlo a pokoj pri spánku. Je zo všetkých najmohutnejší a tiež veľký mojkoš. Rád sa mazlí a ešte radšej je, keď sa s ním niekto hrá s uzlíkom.

!!! PSÍK JE REZERVOVANÝ !!!


Plavý psík (modrá stužka) Corny (alias Korneto)

Plavý psík je, ktorý je zo všetkých najlepší jedák. Už len, čo sa okolo mama prejde už sa budí a chce sa ísť obslúžiť do "mliečneho baru".  Je to veľký beťár. Rád robí zle ako súrodencom tak aj mne. 

Maličký Corny si už užíva nový domov a uznávam rastie z neho veľký fešák :) 


Plavý psík (zelená stužka) Canny- môj pán namyslený


Ďalšia naša "blondína" no teda vlastne "blonďák". Malinký je asi najpokojnejší zo všetkých svojich súrodencov. Keď príde mama dá si mliečko a ďalej si spokojne spinká. Je to víťaz o miestenku na našom dvore. Je to zlatý stred medzi našími zlatíčkami, je aktívny a vie robiť zle ale aj sa vie krásne mojkať. 

!!! PSÍKA SI NECHÁVAME!!!


Čiernoznakatý psík (fialová stužka) Cody


Psík od budúcich majiteľov už dostal meno Cody. Malý Cody sa síce narodil ako najmenší spomedzi všetkých súrodencov, ale ostatných statočne dobieha. Je to dokonca náš váhový rekordér, lebo stihol pribrať zo všetkých najviac. Teraz vo veku jedného mesiace je najväčší "nenažranec", čo má určite po mame Aisy. Vždy spapá svoju porciu a potom chodí okrádať aj svojich súrodencov. 

!!! PSÍK JE REZERVOVANÝ !!!


Čiernoznakatá fenka (ružovo-fialová stužka) Cerrie


Tak a "naša" princezná nakoniec. Je to jediná fenka, ktorá sa mojej Aisy narodila a tak si ju ako jedinnú rozmaznávame ako malú princeznú.   A v rozmaznávaní statočne pokračuje za čo mi budú určite budúci majitelia "vďačný" :D Povahovo je Cerrie úplne úžasná. Živá, hravá, mazlivá proste ideálne šteňa. 

!!! FENKA JE REZERVOVANÁ !!! 

Vytvorte si webové stránky zdarma!